Un nou spital la Constanța

Încă un pas important pentru construirea unui nou spital la Constanța.

Prezent aseară în Emisiunea la Dotto TV, președintele Consiliul Județean Constanța a transmis că a CJ va prea un teren de la Ministerul Sănătății pentru ridicarea clădirii și a spus că a identificat și sursele de finanțare pentru demararea proiectului.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *