Un bărbat a fost găsit mort în lacul Tăbăcărie

La data de 16 iulie a.c., în jurul 11.45, polițiști din cadrul Poliției Municipiului Constanța –Secția 1 Poliție au fost sesizați cu privire la faptul că în lacul Tăbăcărie se află cadavrul unei persoane.

Polițiștii deplasați la fața locului au constatat că cele sesizate se confirmă, fiind vorba de un bărbat, de 63 de ani.

În urma cercetărilor efectuate, s-a constatat că acesta prezintă o escoriație la nivelul capului.

Cercetările în cauză au fost preluate de polițiști din cadrul Serviciului de Investigații Criminale, sub coordonarea procurorului de caz din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Constanța, în vederea stabilirii împrejurărilor în care a decedat bărbatul.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *