CT Bus

Se scumpesc biletele CT Bus

Biletele pentru transportul în comun s-ar putea scumpi.

Primarul Vergil Chițac a inițiat un proiect de hotărâre pentru creșterea prețului unui bilet de călătorie CT Bus la 2,5 lei. Decizia va fi supusă votului consilierilor locali în ședința de luni. Ce a dus la decizia aceasta aflați în video de mai jos de la directorul CT Bus, Cătălin Dumitrache.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *