SCUMPIRI

Relaxarea măsurilor anti-COVID scumpește carburanții

Vești proaste pentru buzunarele românilor. Prețul la combustibil crește, iar cea mai scumpă benzină se vinde la malul mării, la Năvodari.

Unele stații vând benzina cu peste un dolar pe litru, iar tariful va continua să crească, conform estimărilor. Motivul, spun specialiștii: relaxarea măsurilor anti-COVID19, care face ca românii să circule mult mai mult în urmă cu un an.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *