Profesorii amenință cu greva generală

Au fost proteste în această după amiază la Constanța.

Nemulțumiți de salariile mici, cel puțin 150 de profesori au manifestat în fața Prefecturii. Cadrele didactice au amenințat cu grava generală.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *