Polițiștii și jandarmii sunt alături de elevi și profesori, la începutul anului școlar. Începând de astăzi, în intervalele orare în care se desfășoară intrarea și ieșirea de la cursuri a elevilor în zona unităților de învățământ vor exista atât echipaje auto, cât și echipe pedestre ale oamenilor legii.
Lasă un răspuns