Constanța va avea o nouă autogară.
Aceasta va fi construită la ieșirea din Constanța spre Mangalia. Anunțul a fost făcut astăzi în ședința de Consiliu Județean chiar de președintele CJ Constanța, Mihai.
Autogara se va întinde pe un hectar de teren și va funcționa în câteva luni.

Lasă un răspuns