Mihai Lupu: Vom construi stadion și săli de sport

Președintele Consiliului Județean Constanța, Mihai Lupu, le promite marilor campioni Gheorghe Hagi și Elena Frâncu că administrația pe care o conduce va construi la Constanța un stadion și săli de sport.

Aceste obiective sunt cuprinse în Strategia de Dezvoltare a Județului Constanța pentru următorii șapte ani.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *