La furat de fier vechi

Prinși la furat de țevi metalice, pe străzile din Constanța.

Săptămâna trecută, autoritățile au prins în aproprierea unui centru de colectare a fierului vechi, două persoane care transportau într-un cărucior mai multe țevi metalice de diferite dimensiuni. Cei doi au mărturisit că țevile au fost luate din zona Bd-ul I.Brătianu intersectat cu Bd-ul 1 Decembrie, unde se înlocuiesc conducte de transport ale energiei termice.

Țevile metalice au fost predate, iar cele două persoane vor răspunde în fața polițiștilor.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *