ISU Dobrogea: Copac căzut pe carosabil, la intrare în Mangalia

Militarii din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină în urmă cu puțin timp, în Mangalia, acolo unde un copac a căzut pe carosabil.

Potrivit primelor informații, copacul a căzut la intrare în Mangalia dinspre stațiunea Jupiter.

La fața locului intervine Secția Mangalia cu 1 ASAS.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *