Incendiu la o anexă din Constanța

Militarii din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină sâmbătă seara, 6 aprilie a.c., pe bulevardul Aurel Vlaicu, în spatele reprezentanței Mercedes, acolo unde a izbucnit un incendiu la o anexă.

La fața locului s-au deplasat 2 autospeciale de stingere, 1 autoscară, 1 descarcerare și 1 SMURD B2.

Incendiul a fost lichidat în decursul serii. A ars o anexă pe o suprafață de 200 mp.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *