Costineşti

Doi tineri, înjunghiați în Costinești

Doi tineri au fost înjunghiați în Costineşti, pe faleza Soarelui. Ambele victime au fost duse la spital. Scandalul a avut loc în noaptea de duminică spre luni, polițiștii find sesizați, prin apel 112, cu privire la faptul că un bărbat ar fi fost agresat fizic, în urma unei altercații.

Când au ajuns la locul incidentului, polițiștii au descoperit că în altercație ar fi fost implicate mai multe persoane, două dintre acestea fiind rănite, cel mai probabil cu un cuțit. Ambele victime au fost transportate la spital pentru îngrijiri medicale. Criminaliștii fac acum investigații pentru a afla ce afla cum a pornit scandalul și cine se face vinovat pentru rănirea celor doi.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *