Accident pe bulevardul Ferdinand: Două persoane victime au ajuns la spital

Militarii din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină în această dimineață, 19 august, în municipiul Constanța, la intersecția bulevardului Ferdinand cu strada Atelierelor, acolo unde a avut loc un accident rutier.

Din primele informații, au fost implicate două autoturisme.

La fața locului s-a deplasat un echipaj SMURD B de la Detașamentul Fripis.

În urma incidentului au rezultat două victime, care au fost transportate în stare conștientă la spital.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *