Un incendiu a izbucnit, noaptea trecută, la o casă din Medgidia: o femeie cu atac de panică a fost transportată la spital

Noaptea trecută, în jurul orei 2.00, pompierii ISU Dobrogea au fost sesizați să intervină în Medgidia, acolo unde a izbucnit un incendiu la anexa unei case, casa si acoperișul acesteia.

La locul incendiului au intervenit salvatorii cu Detașamentul Medgidia cu 1 ASAS si SMURD B2,  PTS Ciocarlia si PTS Valu.
 
Potrivit ISU Dobrogea, incendiul s-a manifestat la nivel acoperișului unei case cu posibilitatea de propagare la o alta locuință.
 
În urma evenimentului, o femeie a făcut atac de panică, dar a fost  asistata medical de echipajul SMURD B2. Ulterior, femeia de 47 ani, a fost transportată la spital.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *