Constanța Coffee Break, ediția de sărbătoare continuă timp de trei zile

Pentru că e vară, e minivacanță și orașul e în sărbătoare, Constanța Coffee Break continuă și în acest weekend nu două, ci trei zile.

Așadar, de vineri dimineața, de la ora 06:00 și până duminică noapte, bulevardul Tomis, tronsonul cuprins între Capitol și Miga, devine zonă pietonală , iar circulația rutieră va fi restricționată pe acest tronson de drum.

„Vă invităm să faceți parte din povestea frumoasă a acestei veri! Lăsați mașina, luați pantofi comozi și descoperiți farmecul Constanței la pas! Nu uitați! Pentru plimbări, întâlniri cu prietenii și preparate delicioase, bulevardul Tomis, tronsonul cuprins între Capitol și Miga, este locul potrivit.”

a transmis Primăria Municipiului Constanța.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *