Un bărbat din Mangalia a ajuns la Poarta Albă pentru că a condus băut

La data de 14 iunie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Medgidia au identificat un bărbat, de 45 de ani, pe numele căruia Judecătoria Mangalia a emis mandat de executare a pedepsei de 1 an și 6 luni de închisoare pentru săvârșirea infracțiunii de conducerea unui vehicul sub influența alcoolului.

Bărbatul a fost condus și încarcerat în Penitenciarul Poarta Albă.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *