Mamaia, oază de soare la începutul lui 2024

Constanța a fost răsfățată cu o vreme încântătoare în această perioadă festivă. Temperaturile neobișnuit de ridicate pentru sezon, atingând aproape 20 de grade Celsius de Crăciun, au continuat să fie plăcute și în prima zi a anului 2024. Deși nu a fost ger, termometrele au arătat 11 grade la prânz, cu o senzație termică de 13 grade, încurajând locuitorii să iasă la plimbare. Cu soarele strălucind pe cer, mulți constănțeni au ales să-și petreacă 1 ianuarie pe frumoasele plaje ale orașului.

Plaja Mamaia, în special, a fost un loc de întâlnire popular, unde oamenii de toate vârstele s-au bucurat de aerul sărat, mișcare și peisaje relaxante. Atmosfera vibrantă pe plajă a fost un mod minunat pentru comunitate de a saluta noul an, demonstrând că vremea plăcută de iarnă poate aduce la fel de multă bucurie ca o zi de vară.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *