Expoziție de fotografie, în Piața Ovidiu

Expoziție de imagini unice de zilele orașului Constanța, în Piața Ovidiu.

Muzeul de Istorie și Arheologie Constanța va expune timp de trei săptămâni imagini reprezentative de la malul mării, vechi de aproape 100 de ani. Printre cele mai spectaculoase vor fi vederile din gară, dar și cele care surprind plajele din Mamaia și din Constanța.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *