O nouă autogară la Constanța

Constanța va avea o nouă autogară.

Aceasta va fi construită la ieșirea din Constanța spre Mangalia. Anunțul a fost făcut astăzi în ședința de Consiliu Județean chiar de președintele CJ Constanța, Mihai.

Autogara se va întinde pe un hectar de teren și va funcționa în câteva luni.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *