Au fost proteste în această după amiază la Constanța.
Nemulțumiți de salariile mici, cel puțin 150 de profesori au manifestat în fața Prefecturii. Cadrele didactice au amenințat cu grava generală.

Nemulțumiți de salariile mici, cel puțin 150 de profesori au manifestat în fața Prefecturii. Cadrele didactice au amenințat cu grava generală.
de către
Etichete:
Lasă un răspuns