”Triluri de primăvară”, la Constanța

Muzeul de Artă Constanța găzduiește un eveniment dedicat tuturor constănțenilor.

Sâmbătă, 18 martie, de la ora 12:00, sunteți invitați la un recital spectaculos de muzică ușoară, pian și chitară, intitulat „Triluri de primăvară”.

Sub coordonarea profesorilor Rodica Rodion Cloșcă, Moraru Angela, Rădulescu Teodor și Hriscu Camelia, cursanții din cadrul Secției – Cultural Educative vor oferi momente unice celor prezenți. Intrarea este liberă.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *