A murit în timp ce repara o casă

Tragedie la Tuzla. Un bărbat de 48 de ani a decedat în timp ce făcea reparații la o casă. Acesta încerca să demoleze o cabină de duș, când o placă de beton a căzut peste el și l-a lăsat fără suflare.

Anchetatorii spun că bărbatul nu era proprietarul casei, ci doar ajuta la reparații. La locul tragediei au fost chemați de urgență salvatorii SMURD, însă din păcate aceștia nu au mai putut face nimic pentru a-l readuce la viață pe bărbat. Poliția a deschis o anchetă în acest caz.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *