Din ce în ce mai puține paturi libere în secțiile de Terapie Intensivă din județul Constanța

La Spitalul de Urgență mai sunt doar trei locuri din cele 27 disponibile, la Mangalia tot trei, din cele 9 disponibile, iar la spitalul din Medgidia au mai rămas șase patru libere din cele 15 destinate pacienților bolnavi de COVID. La Unitatea Mobilă de la Medgidia însă toate cele 10 paturi sunt libere.  


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *