Din ce în ce mai puține paturi libere în secțiile de Terapie Intensivă din județul Constanța
La Spitalul de Urgență mai sunt doar trei locuri din cele 27 disponibile, la Mangalia tot trei, din cele 9 disponibile, iar la spitalul din Medgidia au mai rămas șase patru libere din cele 15 destinate pacienților bolnavi de COVID. La Unitatea Mobilă de la Medgidia însă toate cele 10 paturi sunt libere.
Lasă un răspuns