Accident cu victimă în această după amiază în centrul Constanței
O femeie a fost rănită pe trecerea de pietoni pe bulevardul Tomis. La locul accidentului a fost mobilizat un echipaj SMURD, iar femeia a fost transportată de urgență la Spitalul Județean Constanța.
Lasă un răspuns