Accident cu victimă în această după amiază în centrul Constanței

O femeie a fost rănită pe trecerea de pietoni pe bulevardul Tomis. La locul accidentului a fost mobilizat un echipaj SMURD, iar femeia a fost transportată de urgență la Spitalul Județean Constanța.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *