Primăria Constanța sprijină familiile victimelor incendiului de la Spitalul de Boli Infecțioase. Primarul Municipiului Constanța, Vergil Chițac, propune Consiliului Local acordarea unui ajutor financiar pentru fiecare dintre cele 7 familii ale persoanelor decedate ca urmare a incendiului produs pe 1 octombrie la Spitalul de Boli Infecțioase.
Lasă un răspuns