scenariu

Constanța, în scenariu roșu

Constanţa a intrat în scenariul roșu, după ce în acest weekend rata infectărilor a depășit 3 la mie de locuitori. Certificatul COVID devine astfel obligatoriu pentru în accesul în restaurante, săli de spectacole, cinematografe, evenimente publice și private. Prefectul județului Constanța, Silviu Coșa, vine cu detalii în video de mai jos.


Publicat

în

,

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *