400 milioane lei, investiție în drumurile județene

100 de kilometri de drumuri județene din Constanța vor fi modernizate.

Investiția depășește 400 de milioane lei și a fost obținută de Consiliul Județean cu sprijinul Asociației pentru Dezvoltare Durabilă a Județului Constanța.

Banii vor fi alocați prin Programul guvernamental Anghel Saligny.


Publicat

în

de către

Etichete:

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *